reklama 

Lahodné nealkoholické opojení, které vás v létě zaručeně osvěží

23.5.2017  •  Moničiny mlsy  • 
čtenost 560

Trutnov - Pomalu ale jistě se blíží letní měsíce a s tím i teplé dny, kdy přijde vhod nějaké to nealkoholické osvěžení. Blogerka Monika Chmelařová – Vintagelover pro čtenáře připravila v souvislosti s tématem o pití tři recepty na chutné osvěžující nápoje. „Nepochybuji, že budou chutnat, jsou totiž znamenité,“ říká blogerka.

Lahodné nealkoholické opojení, které vás v létě zaručeně osvěží

Ta se dočetla, že mezi nejlepší spalovací koktejly patří okurková limonáda, která má velice zajímavou chuť, proto se rozhodla ji vyzkoušet. Dalším úžasným a osvěžujícím nápojem je koktejl vytvořený z melounu a nektarinek. „Jednou v létě jsem byla v Plzni a ochutnala tam ten nejlepší ovocný koktejl z ananasu s mátou a melounem,“ uvedla Vintagelover.

Okurková limonáda
Rozmixujte oloupanou salátovou okurku, zalijte studenou vodou, vymačkejte jeden citron a přidejte trochu třtinového cukru (někdo radí limetkový sirup) a hodně ledu. Během několika málo minut máte výtečnou osvěžující limonádu.

Melounovo-nektarinkový koktejl
Vychlazený oloupaný meloun zbavený semínek rozmixujeme s citrónovou šťávou a nektarinkami.  Přidáme mátu a lžičku třtinového cukru… a letní melounovo-nektarinkové opojení je na světě.

Koktejl z ananasu s mátou a melounem
Ananas s melounem nakrájíme na malé kostky, necháme trochu namrazit a potom vše společně s mátou umixujeme…. Skvěle osvěžující!

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Monika Chmelařová - Vintagelover

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama