reklama 

Trutnovští Vlci uzavřeli sezonu výhrou po obratu nad Barbary

5.12.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 413

Poslední utkání letošního roku odehráli trutnovští ragbisté. Vlci na umělce městského stadionu vyzvali letohradský klub RLC Barbarians, a přestože v poločase prohrávali 12:20, nakonec se radovali z vítězství 34:26.

Trutnovští Vlci uzavřeli sezonu výhrou po obratu nad Barbary

Vstup do zápasu domácím příliš nevyšel, kdy po necelých deseti minutách prohrávali s Barbary 0:10, když si nedokázali pohlídat kopané míče soupeře. Studená sprcha však Vlky probrala a jakmile se dostali k míči, začali dominovat kolem rucku. Tvrdá hra na soupeře platila. Nicméně díky soutěži o to „kdo je větší chlap“ se útočníci nedostávali k míči.

Vlci v reprezentaci

Do širší nominace českého reprezentačního výběru U19 před zápasem se Srbskem se dostali tři hráči Vlků - T. Horák, D. Fišer a J. Pecháček.

To se ovšem změnilo na začátku druhého poločasu, nejspíš jen díky tomu, že rojníci rozdýchávali první poločas na střídačce. K vidění tak byly krásné útočné akce na obou stranách.

Poslední dvacetiminutovka už se ale znovu odehrávala v přeměřování sil na středu hřiště, ve které se Vlkům dařilo využít četné úniky a postupně dotáhnout skóre až do vítězného konce.

Nyní mají trutnovští ragbisté před sebou zimní přípravu, ve které se pokusí zapracovat na rozšíření soupisky týmu. Klub každého zájemce rád přivítá na tréninku v ZŠ v Domcích, kde se Vlci scházejí každou středu od 18 do 19.30 hodin.

(bog, fb)
redakce@trutnovinky.cz
foto: Jan Bartoš

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama