reklama 

Teamgymový závod ve Dvoře se vydařil, všichni odjeli s medailí

3.12.2019  •  Ostatní sporty  • 
čtenost 346

Poslední teamgymový závod letošního roku pro trutnovský Spartak se konal ve Dvoře Králové, kam přijela oddíl reprezentovat nemalá výprava dívek i tří chlapců.

Teamgymový závod ve Dvoře se vydařil, všichni odjeli s medailí

Nejdříve předvedly své dovednosti nejmenší holčičky pod vedením trenérek Evy Rudolfové a Věrky Bajburínové, které se představily v kategoriích do 7 a 8 let. Dařilo je jim skvěle, což dokazují první a druhá místa.

Poté přišlo na řadu družstvo starších, a to chlapci a děvčata ročník 2009 a mladší, které vede trenérka Petra Davidová. Její svěřenci a svěřenkyně překvapili, když „utrhli“ krásné druhé místo.

Největší překvapení se však zrodilo v kategorii Junior I., kde trutnovské družstvo připravují Hana Jarošová a Věra Sáblíková. Tréninková píle se jejich svěřenkyním vyplatila. Závod holky zajely na výbornou a domů si odvezly medaile za první i druhé místo.

V kategorii Junior II. nastoupily již zkušené závodnice od Káji Hellingerové a Lídy Oravcové. Přestože byl jejich tým oslaben a závodil v nejmenším možném počtu, což je v šesti, holky zabojovaly a radovaly se prvenství v soutěži.

Trutnovský oddíl čeká do konce roku ještě jeden závod. Na domácí půdě v hale ZŠ Komenského se v sobotu 7. prosince poměří závodníci v gymnastickém dvojboji, který se bude skládat z kladiny a akrobacie.

(lor, bog)
redakce@trutnovinky.cz
foto: archiv oddílu

Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama